WYKORZYSTAJ NASZ POTENCJAŁ

Czas na pochwalenie się naszymi osiągnięciami. Druga połowa czerwca to czas, w którym rozpoczyna się akcja społeczna, pt. „Wykorzystaj nasz potencjał – Strzyżowskie CIS”, której celem jest prezentacja dorobku i oferty CIS. Strzyżowskie CIS powoli nabiera wiatru w żagle i wypływa na szerokie wody. Oferuje nowe szanse i możliwości swoim Uczestnikom, którzy do tej pory pozostawali bez pracy. Mimo wielu obaw i trudności, z jakimi borykają się, codziennie pokazują, jak wspaniałymi są ludźmi. Poprzez rzetelność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków, udowadniają, że będą dobrymi pracownikami, w których warto inwestować i właśnie to chcemy pokazać.


W ramach akcji informacje o działalności CIS pojawiły się w lokalnych mediach – artykuły prasowe, audycje radiowe oraz reportaż w iTV Południe. Oprócz tego opublikowaliśmy folder informacyjny o działalności CIS. Poniżej wybrane z tych materiałów.


REPORTAŻ W iTV POŁUDNIE

W czerwcu został nakręcony materiał o działalności CIS z udziałem Uczestników oraz Kadry CIS. Film można obejrzeć na stronie autora – iTVP Południe: OBEJRZYJ FILM


AUDYCJE RADIOWE